عضویت در کانال تلگرامی سایت

تبلیغات


در صورت ناقص بودن مطلبی لطفا به منبع ذکر شده آن در پایین مطلب مراجعه نمایید

بیمارستان شهید رحیمی بیرجند

 نی‌نی‌بان: بیمارستان شهید دکتر رحیمی بیرجند یکی از مراکز مهم درمانی وابسته به سازمان تأمین اجتماعی است. این بیمارستان سال ١٣٧٨ تأسیس شده است. بیمارستان شهید رحیمی بیرجند  با ٥١  تخت بستری در بخش های عمومی و تخصصی شامل جراحی زنان و زایمان، داخلی، اطفال، جراحی عمومی، ارولوژی و چشم پاسخگوی بیماران و مراجعه کنندگان است. واحد زایشگاه در طبقه دوم ساختمان اصلی واقع شده است. مسئول فنی این بخش دکتر فرزانه سیف الدین است. در این بخش ارائه مراقبت های درمانی قبل حین و بعد از زایمان طبیعی، ارائه خدمات درمانی سرپایی از ابتدای بارداری تا ٤٢ روز بعد از زایمان، ارائه زایمان مجدد (اپیدورال)، کم درد با دستگاه تنس ، انجام نوار قلب  نوزاد (NST)  و آموزش مادران جهت خود مراقبتی دوران بارداری، پس از زایمان، آموزش مادران جهت ترویج شیردهی با شیر مادر به صورت شبانه روزی انجام می شود. بیمارستان شهید دکتر رحیمی در راستای بهبود مستمر کیفیت خدمات و مراقبت های بالینی خود  توانسته است در نخستین جشنواره حاکمیت بالینی به  عنوان بیمارستان برتر، تندیس جشنواره و لوح تقدیر را به دست بیاورد . در آخرین ارزیابی اعتباربخشی ملی در سال ٩٤ این بیمارستان موفق به دریافت گواهی درجه یک شده است. 

آدرس: خیابان پاسداران - چهار راه شهید طهماسبی - بیمارستان شهید دکتر رحیمی بیرجند 

تلفن: 32446600

اگر در بیمارستان شهید رحیمی بیرجند زایمان کرده‌اید یا یکی از نزدیکان شما تجربه زایمان در این بیمارستان داشته است، نی‌نی‌بان از هرگونه نظر و تجربه ای استقبال می‌کند و بدون هیچ کم و کاستی نظر همه مخاطبان را منعکس می‌کند.

برای مشاهده لیست بیمارستانهای دولتی بیرجند  اینجا را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار