عضویت در کانال تلگرامی سایت

تبلیغات


در صورت ناقص بودن مطلبی لطفا به منبع ذکر شده آن در پایین مطلب مراجعه نمایید

این رژیم برای پسردار شدن درست است؟

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: با سلام و تشکر. من خانمی هستم30 ساله 9 ماه است که ازدواج کردم همسرم 34 سال دارد. پریودم منظم است سونو پاپ اسمیر انجام دادم مشکلی نداشتم. برای رژیم پسر به پزشک متخصص زنان مراجعه کردم گفتند خانم باید غذاها و میوهای سرد (خیار.کدو.گوجه.هندوانه.عرق کاسنی....) بخورند و آقا غذا و میوه های گرم (فلفل سیاه.عسل.خرما...). من به این که گفتند من غذای سرد بخورم شک کردم چون شما تو مشاوره هایی که می دهید برای خانم ها توصیه به خوردن غذا و میوه های گرم را دارید. به نظر شما رژیم این پزشک صحیح است؟

 پاسخ مریم چمری، مشاور تغذیه و رژیم درمانی:
دوست گرامی معمولا برای پسردار شدن توصیه می شود که مصرف سدیم و پتاسیم را در برنامه غذایی تان بالا برده و مصرف منابع کلسیم به ویژه لبینات و همچنین منیزیوم را محدود کنید اما این کار تضمین قطعی پسردار شدن نیست و مطالعات بزرگی که در دنیا انجام شده ثابت نکرده اند که این رژیم ها می تواند لزوما روی جنسیت جنین شما تاثیر داشته باشد و حتما شما را پسردار کند. بنابراین صد در صد به آن تکیه نکنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار