عضویت در کانال تلگرامی سایت

تبلیغات


در صورت ناقص بودن مطلبی لطفا به منبع ذکر شده آن در پایین مطلب مراجعه نمایید

امواج تلفن همراه و بلایی که بر سر جنین می آید

افکارنیوز: محققان اعلام کردند قرار گرفتن در معرض امواج راديويي تلفن همراه در دوران بارداري بر روي رشد مغز جنين تاثير ميگذارد و در مواردي باعث بيش فعالي جنين در دوران کودکي اش مي شود.

هشدار به زنان باردار!

مدير اين تحقيقات ميگويد: اين تحقيقات روي موشهاي باردار انجام شده است. براي نيمي از اين موشها يک تلفن همراه فعال روي قفس قرار داده شد و براي نيمي ديگر از آنان تلفن خاموش بود.

محققان رفتار و حرکت جنين اين موشها را تا بزرگسالي مورد آزمايش قرار دادند و مشخص شد موشهايي که در معرض امواج راديويي تلفن همراه بودند فعالتر به نظر ميرسيدند و با گذشت زمان به آرامي حافظه خود را از دست ميدادند واساسا تندرست نبودند.

نتيجه تحقيقات اينکه به خانمهاي باردار هشدار داده شده که به دليل تاثير سريع و عميق اين امواج بر روي جنين در زمان بارداري تلفن هاي همراه را از بدن خود کاملا دور نگاه دارند.

کارخانه هاي سازنده اين وسايل مثل "بلک بري" و "اپل" نيز هشدار داده اند که استفاده کنندگان از اين وسايل به دليل ريسک ابتلا به سرطان بايد گوشي هاي همراه را از بدن خود دور نگه دارند اما غالبا اين هشدارها ناديده گرفته ميشوند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار