عضویت در کانال تلگرامی سایت

تبلیغات


در صورت ناقص بودن مطلبی لطفا به منبع ذکر شده آن در پایین مطلب مراجعه نمایید

لوازم دست دوم منزل، کوتاه‌ترین راه تا نیازمندان

«گنجه خونه من»؛ کمپین، فراخوان، همدلی، عشق به هم نوع... نامش را هر چه که می خواهید بگذارید، مهم ما وقع آن بود.

«گنجه خونه من»؛ کمپین، فراخوان، همدلی، عشق به هم نوع... نامش را هر چه که می خواهید بگذارید، مهم ما وقع آن بود، عشقی که سه سال پیش باعث شد گنجه ها و کمد های خانه هایتان از پارچه های قدیمی و بلااستفاده کم بار شود و به جای آن دل ده ها بانوی سرپرست خانوار گرم از همدلی شما.
همان پارچه های اضافی که شاید تا پیش از مطرح شدن این کمپین از وجودشان بی اطلاع بودید، باعث شد بالای صد بانوی با آبرو که بار سرپرستی خانواده را به دوش می‌کشند، حرفه خیاطی را یاد بگیرند و کمکِ اقتصاد خانواده شان شوند و لباس هایی که بر تن صد ها کودک بی سرپرست و بد سرپرست رفت و حتی شده برای ثانیه ای لبخند فراموش شده را به لب های ترک خورده شان بازگرداند.
حالا سه سال از آن روز گذشته است و «آینده برتر» امیدوار است با همراهی چندبرابری شما نسبت به آن دوره، «گنجه خانه من» را تکرار کند، این بار با اقلامی بیشتر و با اهدافی گسترده تر برای ایجاد امنیت و شخصیت اقتصادی و اجتماعی برای بانوانی که پشتشان به جایی گرم نیست.
همین حالا به انباری، گنجه، کمد و ... خانه تان سر بزنید و دل بکنید از وسایلی که خوب مید‌انید دیگر به کارتان نمی آیند. اقلامی چون پارچه، چرخ و لوازم خیاطی، لوازم کار سفال، رنگ، لوازم ویترای، ابزار هنری، کاموا، لوازم بافتنی، مروارید و سنگ برای زیور آلات، الگوهای آماده و هر چیز دیگری که میتواند ذوق هنری و خلاقیت بالقوه یک مادر رنج دیده را شکوفا و بالفعل کند و کودکی را خوشحال.
منتظر یاری تان هستیم.

لوازم دست دوم منزل، کوتاه‌ترین راه تا نیازمندان

 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار