عضویت در کانال تلگرامی سایت

تبلیغات


در صورت ناقص بودن مطلبی لطفا به منبع ذکر شده آن در پایین مطلب مراجعه نمایید

اقدام برای باردار شدن، تاثیر سیگار بر اسپرم

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: من بیست و نه سالمه و شوهرم سی و پنج سال. یک دختر هفت ساله هم دارم و قصد بارداری دارم امکانات مالی هم زیاد ندارم. چه ویتامین هایی باید بخورم برای اینکه پسردار شوم و مشکل بزرگ اینکه همسرم سیگار زیاد می کشه و چند وقت یک بار هم مواد مصرف می کنه.

پاسخ دکتر شیرین نیرومنش، متخصص زنان و زایمان:
مصرف سیگار و استفاده از مواد مخدر تاثیر بسیار منفی و مخربی در باردار شدن شما خواهد گذاشت و نه تنها قدرت باروری را کاهش می دهد بلکه می تواند خطر سقط را بالا ببرد به همین دلیل من به شما توصیه می کنم مکه برای باردار شدن باید همسر شما مصرف مواد مخدر و سیگار را قطع کند. مصرف ویتامین ها ربطی به تعیین جنسیت نخواهد داشت و فقط 3 ماه قبل از دوران بارداری به خانمی که قصد بارداری دارد، اسید فولیک تجویز می شود که مصرف آن معمولا تا اواسط بارداری ادامه خواهد داشت. در مورد رژیم غذایی کتاب های گوناگونی در زمینه اینکه آیا می خواهید پسردار شوید یا نه وجود دارد و شما می توانید آنها را تهیه کنید و یا به سایت های معتبر مراجعه کنید. همچنین انجام یک سری کارها مانند شستن واژن قبل مقاربت و ... می تواند به پسردار شدن شما کمک کند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار