عضویت در کانال تلگرامی سایت

تبلیغات


در صورت ناقص بودن مطلبی لطفا به منبع ذکر شده آن در پایین مطلب مراجعه نمایید

سایت نی نی بان، نامزد برترین سایت جشنواره وب ایران

جشنواره وب و موبایل ایران اعلام کرد «نی‌نی‌بان» نامزد عنوان «برترین وب‌سایت خانواده و کودک در سال 1396» شده است.
این جشنواره هر سال وب‌سایت‌های ایرانی را با تاکید بر محتوا، کارکرد، تجربه کلی،  طراحی دیداری، ساختار و مسیر و تعامل ارزیابی می‌کند و برترین‌های هر حوزه را به عموم معرفی می‌کند.
وب‌سایت «نی‌نی‌بان» سال گذشته حائز رتبه اول جشنواره وب ایران شد و تندیس بهترین سایت را از آن خود کرد. همچنین نی‌نی‌بان در جشنواره های متعدد دیگر از جمله جشنواره رسانه‌های دیجیتال و نخستین جشنواره سلامت همراه و... بارها به کسب عنوان اول نائل آمده است. «نی نی بان» از آذرماه 1392 با هدف آگاهی‌بخشی به والدین در مسیر بچه‌دار شدن و پس از آن، راهنمایی در راه فرزندپروری آغاز به کار کرد. همچنین از سال گذشته اپلیکیشن «نی‌نی‌بان» با هدف تسهیل دسترسی به محتوای وب‌سایت در اختیار مخاطبان قرار گرفت. اینستاگرام و تلگرام نی‌نی‌بان هم با بیش از 100هزار کاربر به اطلاع‌رسانی در موضوعات مرتبط با سایت فعالیت دارد.
شایان ذکر است جشنواره وب و موبایل ایران قرار است 26بهمن‌ماه 1396 عناوین برترین‌های هر موضوع را معرفی کرده و از آنان تجلیل کند.
نی‌نی‌بان نامزد برترین سایت خانواده و کودک شد 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار